Her er en kalender som viser kommende hjemmekamper på Nærsnesbanen

Nærsnesbanen Add to google calendar
 
mai 2019
man tir ons tor fre lør søn
 
J08 - avd 04
J08 - avd 04 (runde 1)

Nærsnes/Åros J8 Tigers - Spa/Bra J8 Stars 1
Nærsnesbanen 5er A onsdag 01.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 1 17:30 18:24
G08 - avd 10
G08 - avd 10 (runde 1)

Nærsnes/Åros G8 Gul - Spa/Bra G8 Rever
Nærsnesbanen 5er C torsdag 02.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 2 17:30 18:25
G10 7er avd 06
G10 7er avd 06 (runde 1)

Nærsnes/Åros G10 Åros - Lier G10 Heia 1
Nærsnesbanen 7er A torsdag 02.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 2 17:30 18:39
G08 - avd 11
G08 - avd 11 (runde 1)

Nærsnes/Åros G8 Ørn - Spa/Bra G8 Tigre
Nærsnesbanen 5er C fredag 03.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 3 17:30 18:25
4
 
5
 
G09 - avd 12
G09 - avd 12 (runde 2)

Nærsnes/Åros G9 Torden - Spa/Bra G9 United
Nærsnesbanen 5er A mandag 06.05.19 18.00

www.fotball.no
mai 6 18:00 18:55
G08 - avd 09
G08 - avd 09 (runde 2)

Nærsnes/Åros G8 Grønn - Spa/Bra G8 Løver
Nærsnesbanen 5er A tirsdag 07.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 7 17:30 18:25
J09 - avd 05
J09 - avd 05 (runde 2)

Nærsnes/Åros J9 Bjørnene - Bødalen J9 1
Nærsnesbanen 5er B onsdag 08.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 8 17:30 18:24
G09 - avd 10
G09 - avd 10 (runde 2)

Nærsnes/Åros G9 Bjørnene - ROS G9 1
Nærsnesbanen 5er A onsdag 08.05.19 18.00

www.fotball.no
mai 8 18:00 18:55
G11 - avd 14
G11 - avd 14 (runde 2)

Nærsnes/Åros G11 Torden - Konnerud G11 Hallermoen
Nærsnesbanen 7er C onsdag 08.05.19 19.00

www.fotball.no
mai 8 19:00 20:05
G10 7er avd 04
G10 7er avd 04 (runde 2)

Nærsnes/Åros G10 Piraya - Graabein G10 1
Nærsnesbanen 7er A torsdag 09.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 9 17:30 18:39
G11 - avd 13
G11 - avd 13 (runde 2)

Nærsnes/Åros G11 Lyn - ROS G11 1
Nærsnesbanen 7er C torsdag 09.05.19 19.00

www.fotball.no
mai 9 19:00 20:05
10
 
11
 
12
 
13
 
G09 - avd 11
G09 - avd 11 (runde 3)

Nærsnes/Åros G9 Storm - Lier G9 Roma
Nærsnesbanen 5er A tirsdag 14.05.19 18.00

www.fotball.no
mai 14 18:00 18:55
J10 5er avd 01
J10 5er avd 01 (runde 2)

Nærsnes/Åros J10 Sharks - Bakke J10 1
Nærsnesbanen 5er B onsdag 15.05.19 18.30

www.fotball.no
mai 15 18:30 19:24
G10 7er avd 06
G10 7er avd 06 (runde 3)

Nærsnes/Åros G10 Åros - Spa/Bra G10 Flames
Nærsnesbanen 7er A torsdag 16.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 16 17:30 18:39
17
 
18
 
19
 
G09 - avd 12
G09 - avd 12 (runde 4)

Nærsnes/Åros G9 Torden - ROS G9 3
Nærsnesbanen 5er A mandag 20.05.19 18.00

www.fotball.no
mai 20 18:00 18:55
G08 - avd 09
G08 - avd 09 (runde 4)

Nærsnes/Åros G8 Grønn - Graabein G8 Hvit
Nærsnesbanen 5er A tirsdag 21.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 21 17:30 18:25
J08 - avd 04
J08 - avd 04 (runde 4)

Nærsnes/Åros J8 Tigers - Skiold J8 Snakes
Nærsnesbanen 5er B tirsdag 21.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 21 17:30 18:24
J10 5er avd 01
J10 5er avd 01 (runde 3)

Nærsnes/Åros J10 Sharks - Eggedal J10 1
Nærsnesbanen 5er A tirsdag 21.05.19 18.30

www.fotball.no
mai 21 18:30 19:24
G11 - avd 13
G11 - avd 13 (runde 4)

Nærsnes/Åros G11 Lyn - Kongsberg G11 Raumyr 2
Nærsnesbanen 7er C tirsdag 21.05.19 19.00

www.fotball.no
mai 21 19:00 20:05
M39 avd 01
M39 avd 01 (runde 3)

Nærsnes/Åros M39 - Skoger M 39
Nærsnesbanen 9er A tirsdag 21.05.19 20.00

www.fotball.no
mai 21 20:00 21:10
G08 - avd 11
G08 - avd 11 (runde 4)

Nærsnes/Åros G8 Ørn - Lier G8 Panthers
Nærsnesbanen 5er C onsdag 22.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 22 17:30 18:25
J09 - avd 05
J09 - avd 05 (runde 4)

Nærsnes/Åros J9 Bjørnene - Hyggen J9 J9
Nærsnesbanen 5er B onsdag 22.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 22 17:30 18:24
G09 - avd 10
G09 - avd 10 (runde 4)

Nærsnes/Åros G9 Bjørnene - Bødalen G9 1
Nærsnesbanen 5er A onsdag 22.05.19 18.00

www.fotball.no
mai 22 18:00 18:55
G08 - avd 10
G08 - avd 10 (runde 4)

Nærsnes/Åros G8 Gul - ROS G8 3
Nærsnesbanen 5er C torsdag 23.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 23 17:30 18:25
G10 7er avd 04
G10 7er avd 04 (runde 4)

Nærsnes/Åros G10 Piraya - Sylling G10 7er
Nærsnesbanen 7er A torsdag 23.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 23 17:30 18:39
G11 - avd 14
G11 - avd 14 (runde 4)

Nærsnes/Åros G11 Torden - Graabein G11 Svart
Nærsnesbanen 7er A torsdag 23.05.19 19.00

www.fotball.no
mai 23 19:00 20:05
G06 - avd 04
G06 - avd 04 (runde 1)

Nærsnes/Åros G6 Bears - Spa/Bra G6 Rovers
Nærsnesbanen 3er A fredag 24.05.19 18.00

www.fotball.no
mai 24 18:00 18:23
G06 - avd 04
G06 - avd 04 (runde 1)

Spa/Bra G6 United - Drafn G6 Hvit
Nærsnesbanen 3er B fredag 24.05.19 18.00

www.fotball.no
mai 24 18:00 18:23
G06 - avd 04
G06 - avd 04 (runde 1)

Nærsnes/Åros G6 Bears - Spa/Bra G6 United
Nærsnesbanen 3er A fredag 24.05.19 18.30

www.fotball.no
mai 24 18:30 18:53
G06 - avd 04
G06 - avd 04 (runde 1)

Spa/Bra G6 Rovers - Drafn G6 Hvit
Nærsnesbanen 3er B fredag 24.05.19 18.30

www.fotball.no
mai 24 18:30 18:53
25
 
26
 
27
 
G08 - avd 09
G08 - avd 09 (runde 5)

Nærsnes/Åros G8 Grønn - Lier G8 BlueBalls
Nærsnesbanen 5er A tirsdag 28.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 28 17:30 18:25
J09 - avd 05
J09 - avd 05 (runde 5)

Nærsnes/Åros J9 Bjørnene - Konnerud J9 Panterne
Nærsnesbanen 5er A onsdag 29.05.19 17.30

www.fotball.no
mai 29 17:30 18:24
G10 7er avd 06
G10 7er avd 06 (runde 5)

Nærsnes/Åros G10 Åros - Drammens BK G10 Orkan
Nærsnesbanen 7er A torsdag 30.05.19 15.00

www.fotball.no
mai 30 15:00 16:09
31