Her er en kalender som viser kommende hjemmekamper på Nærsnesbanen

Nærsnesbanen Add to google calendar
 
september 2020
man tir ons tor fre lør søn
 
G07 avd 10 - H
G07 avd 10 - H (runde 2)

Nærsnes/Åros G7 Lions - ROS G7 3
Nærsnesbanen 3er A tirsdag 01.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 1 17:30 18:03
G07 avd 10 - H
G07 avd 10 - H (runde 2)

ROS G7 3 - Bødalen G7 1
Nærsnesbanen 3er A tirsdag 01.09.20 18.10

www.fotball.no
sep 1 18:10 18:43
G07 avd 10 - H
G07 avd 10 - H (runde 2)

Nærsnes/Åros G7 Lions - Bødalen G7 1
Nærsnesbanen 3er A tirsdag 01.09.20 18.50

www.fotball.no
sep 1 18:50 19:23
M39 avd 01
M39 avd 01 (runde 12)

Nærsnes/Åros M39 - Skoger M 39
Nærsnesbanen 9er A tirsdag 01.09.20 19.00

www.fotball.no
sep 1 19:00 20:10
G07 avd 13 - H
G07 avd 13 - H (runde 2)

Nærsnes/Åros G7 Wolves - Stoppen G7 Grizzlyene
Nærsnesbanen 3er A onsdag 02.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 2 17:30 18:03
G07 avd 13 - H
G07 avd 13 - H (runde 2)

Spa/Bra G7 Town - Lier G7 Blå
Nærsnesbanen 3er B onsdag 02.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 2 17:30 18:03
G08 avd 09 - H
G08 avd 09 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G8 Apekattene - Graabein G8 Svart
Nærsnesbanen 5er A onsdag 02.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 2 18:00 18:54
G07 avd 13 - H
G07 avd 13 - H (runde 2)

Lier G7 Blå - Stoppen G7 Grizzlyene
Nærsnesbanen 3er A onsdag 02.09.20 18.10

www.fotball.no
sep 2 18:10 18:43
G07 avd 13 - H
G07 avd 13 - H (runde 2)

Spa/Bra G7 Town - Nærsnes/Åros G7 Wolves
Nærsnesbanen 3er B onsdag 02.09.20 18.10

www.fotball.no
sep 2 18:10 18:43
G10 avd 09 - H
G10 avd 09 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G10 Torden - ROS G10 1
Nærsnesbanen 7er A torsdag 03.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 3 18:00 19:05
4
 
5
 
6
 
G09 avd 10 - H
G09 avd 10 - H (runde 4)

Nærsnes/Åros G9 Ørn - Lier G9 Foxes
Nærsnesbanen 5er A mandag 07.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 7 18:00 18:55
J09 avd 06 - H
J09 avd 06 - H (runde 4)

Nærsnes/Åros J9 Tigers - Glassverket J9 Giants
Nærsnesbanen 5er B tirsdag 08.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 8 17:30 18:25
G09 avd 09 - H
G09 avd 09 - H (runde 4)

Nærsnes/Åros G9 Gul - Hyggen G9 1
Nærsnesbanen 5er A tirsdag 08.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 8 18:00 18:55
G11 avd 09 - H
G11 avd 09 - H (runde 4)

Nærsnes/Åros G11 Fighters - Graabein G11 1
Nærsnesbanen 7er B onsdag 09.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 9 18:00 19:04
G08 avd 08 - H
G08 avd 08 - H (runde 4)

Nærsnes/Åros G8 Gorillaer - Graabein G8 Hvit
Nærsnesbanen 5er A torsdag 10.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 10 18:00 18:54
G08 avd 10 - H
G08 avd 10 - H (runde 4)

Nærsnes/Åros G8 Sjimpanser - Sylling G8 sylling1
Nærsnesbanen 5er B torsdag 10.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 10 18:00 18:54
G10 avd 08 - H
G10 avd 08 - H (runde 4)

Nærsnes/Åros G10 Storm - Sylling G10 sylling 1
Nærsnesbanen 7er B torsdag 10.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 10 18:00 19:05
11
 
12
 
13
 
G12 avd 08 - H
G12 avd 08 - H (runde 5)

Nærsnes/Åros G12 Lyn&Torden - Tofte Fremad G12 1
Nærsnesbanen 9er A mandag 14.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 14 18:00 19:15
15
 
G10 avd 09 - H
G10 avd 09 - H (runde 5)

Nærsnes/Åros G10 Torden - Stoppen G10 Flygon
Nærsnesbanen 7er B onsdag 16.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 16 18:00 19:05
G08 avd 08 - H
G08 avd 08 - H (runde 5)

Nærsnes/Åros G8 Gorillaer - Lier G8 Kenguru
Nærsnesbanen 5er A torsdag 17.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 17 18:00 18:54
18
 
19
 
M39 avd 01
M39 avd 01 (runde 15)

Nærsnes/Åros M39 - Lier M39.07
Nærsnesbanen 9er A søndag 20.09.20 15.00

www.fotball.no
sep 20 15:00 16:10
G06 avd 05 - H
G06 avd 05 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G6 Hauker - Sande G6 SK 3
Nærsnesbanen 3er A mandag 21.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 21 17:30 17:54
G06 avd 05 - H
G06 avd 05 - H (runde 3)

Sande G6 SK 3 - Spa/Bra G6 Rød
Nærsnesbanen 3er A mandag 21.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 21 18:00 18:24
G09 avd 10 - H
G09 avd 10 - H (runde 6)

Nærsnes/Åros G9 Ørn - Graabein G9 1
Nærsnesbanen 5er A mandag 21.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 21 18:00 18:55
G06 avd 05 - H
G06 avd 05 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G6 Hauker - Spa/Bra G6 Rød
Nærsnesbanen 3er A mandag 21.09.20 18.30

www.fotball.no
sep 21 18:30 18:54
G06 avd 04 - H
G06 avd 04 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G6 Gaupe - Sande G6 1
Nærsnesbanen 3er A tirsdag 22.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 22 17:30 17:54
J09 avd 06 - H
J09 avd 06 - H (runde 6)

Nærsnes/Åros J9 Tigers - ROS J9 unicorns
Nærsnesbanen 5er A tirsdag 22.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 22 17:30 18:25
G06 avd 04 - H
G06 avd 04 - H (runde 3)

Sande G6 1 - Mjøndalen G6 Blå
Nærsnesbanen 3er A tirsdag 22.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 22 18:00 18:24
G11 avd 09 - H
G11 avd 09 - H (runde 6)

Nærsnes/Åros G11 Fighters - Spa/Bra G11 Flames
Nærsnesbanen 7er B tirsdag 22.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 22 18:00 19:04
G06 avd 04 - H
G06 avd 04 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G6 Gaupe - Mjøndalen G6 Blå
Nærsnesbanen 3er A tirsdag 22.09.20 18.30

www.fotball.no
sep 22 18:30 18:54
G06 avd 06 - H
G06 avd 06 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G6 Ørner - Lier G6 Hvit
Nærsnesbanen 3er A onsdag 23.09.20 17.30

www.fotball.no
sep 23 17:30 17:54
G06 avd 06 - H
G06 avd 06 - H (runde 3)

Lier G6 Hvit - Stoppen G6 Hegg Real
Nærsnesbanen 3er A onsdag 23.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 23 18:00 18:24
G10 avd 11 - H
G10 avd 11 - H (runde 6)

Nærsnes/Åros G10 Bjørner - Åssiden G10 Hvit
Nærsnesbanen 7er A onsdag 23.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 23 18:00 19:05
G06 avd 06 - H
G06 avd 06 - H (runde 3)

Nærsnes/Åros G6 Ørner - Stoppen G6 Hegg Real
Nærsnesbanen 3er A onsdag 23.09.20 18.30

www.fotball.no
sep 23 18:30 18:54
G08 avd 09 - H
G08 avd 09 - H (runde 6)

Nærsnes/Åros G8 Apekattene - ROS G8 Løver
Nærsnesbanen 5er A torsdag 24.09.20 18.00

www.fotball.no
sep 24 18:00 18:54
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30